Мукачівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 ім. Т.Г.Шевченка

89600, м. Мукачево, вул. Чорі Юрія, 14

Тел. (03131) 2-25-66

01-03 березня в Ужгороді у спорткомплексі «Юність» відбувся чемпіонат України з греко-римської боротьби U-15!

Участь взяли більше 360-ти учасників з різних областей України. До складу збірної Закарпатської області ввійшов учень нашої школи Іваник Роман. Він виступав у категорії 62 кг та зумів пройти до фіналу, у якому поступився представнику Київської області. Роман у підсумку став срібним призером чемпіонату України та показав найкращий результат серед членів збірної Закарпаття, що дозволило команді посісти високе 3 командне місце.Вітаємо Романа та його тренерів з почесним другим місцем!Особливу подяку висловлюємо кожному, хто боронить нашу землю, задля того аби ми могли проводити змагання під мирним небом над головою. Завдяки Вам наші діти мають можливість тренуватися, боротися та прославляти Батьківщину за її межами!