Illustration

1950

З 1950 року наша школа носить назву « Мукачівська середня школа №2 ім. Т.Г.Шевченка», погруддя якого встановлено в 1976 році на подвір"ї школи.

1969у школі введено поглиблене вивчення французької мови з першого класу. У 1999 році, використовуючи Європейську комунікативну методику викладання іноземних мов, запроваджено вивчення другої іноземної мови – англійської в класах з поглибленим вивченням французької мови. Учні дев’яти класів вивчають одночасно дві іноземні мови.

9 березня 1987В історії школи – пам’ятна дата. Це день відкриття кімнати-музею Т.Г.Шевченка, окрасою якого є картина, намальована випускницею Академії мистецтв (м. Санкт-Петербург), колишньою ученицею школи Анютою Ландовською.

2013На подвір’ї школи встановлено пам’ятник Т.Г. Шевченка за сприяння мецената Віктора Івановича Балоги, педагогічних колективів міста, депутатів міської ради та громадськості.

Традиційно у березні у школі проходить декада « У вінок Кобзареві ».