12 червня 2024 року в актовому залі Мукачівської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 2 ім. Т. Г. Шевченка відбувся звіт в.о. директора школи МИГОВИЧ Катерини Василівни перед батьками учнів, педагогічним колективом та громадськістю.

12 червня 2024 року в актовому залі Мукачівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 2 ім. Т. Г. Шевченка відбувся звіт в.о. директора школи МИГОВИЧ Катерини Василівни перед батьками учнів, педагогічним колективом та громадськістю.

12 червня 2024 року в актовому залі Мукачівської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 2 ім. Т. Г. Шевченка відбувся звіт в.о. директора школи МИГОВИЧ Катерини Василівни перед батьками учнів, педагогічним колективом та громадськістю.

Катерина Василівна представила змістовну доповідь про діяльність закладу за 2023-2024 навчальний рік, зокрема, зупинилася на питаннях підвищення рівня організації освітнього процесу, здобутках педагогів у навчальній діяльності, у роботі з обдарованими учнями, та заходах щодо зміцнення та модернізації матеріально-технічної бази школи, забезпечення закладу кваліфікованими кадрами. Детально було подано звіт з фінансових питань.

За підсумками звіту загальні збори таємним голосуванням провели оцінку діяльності в.о. директора школи Катерини МИГОВИЧ за 2023-2024 навчальний рік. У ньому взяло участь 76 чоловік. Присутні одноголосно ухвалили рішення вважати роботу в.о. директора школи у 2023-2024 навчальному році задовільною.