20 лютого, в Україні уже вдесяте відзначають День пам’яті Героїв Небесної сотні.

Відзначається він щороку 20 лютого згідно з указом Президента від 11 лютого 2015 року «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної сотні».

Саме в ці дні під час Революції гідності протистояння між українським народом і тодішнім режимом сягнуло свого піка. Із 18 по 20 лютого 2014 року на Майдані загинуло найбільше людей – 78 осіб, після 20 лютого від поранень померло ще понад 20 протестувальників. Усі вони увійшли до меморіалу борців за українську незалежність – до Небесної сотні.

Сьогодні учні-шевченківці  доєднались до вшанування пам'яті загинувших на Майдані.

Пам'ятаємо Героїв Небесної Сотні! Пам'ятаємо їхній подвиг заради вільного майбутнього!