Акція «Здорове харчування – здорове життя»

В Мукачівській ЗОШ І – ІІІ ступенів № 2 ім.Т.Г.Шевченка в рамках тижня «Здорове харчування» відбулася акція «Здорове харчування – здорове життя», яку провели лідери учнівського самоврядування та працівники шкільної їдальні для молодших школярів. Мета заходу: ознайомити учнів з поняттям про корисну їжу і її позитивний вплив на збереження і зміцнення здоров’я дорослих і дітей, її  користі для організму, з основами культури харчування.

Під час акції старші учні пояснювали дітям, яку їжу необхідно їсти щодня, а яку намагатись не вживати взагалі аби не нашкодити своєму здоров’ю. Розповідали про користь овочів та фруктів для дитячого організму.  Наприкінці,  учні молодшої ланки мали змогу скуштувати корисну їжу, таку як яблуко, виноград, апельсин тощо. Всі учасники заходу залишилася задоволені, дізналися багато нового та отримали тільки позитивні емоції.