«Безпечна дорога додому»

Мукачівська ЗОШ І – ІІІ ст. № 2 ім.Т.Г.Шевченка  приєдналися до 7-ого Глобального тижня безпеки дорожнього руху, який присвячується переосмисленню мобільності та створенню зручних та безпечних умов для усіх учасників дорожнього руху, зокрема пішоходів та користувачів вело- та електротранспортом.  17 травня  було проведено єдиний національний урок «Безпечна дорога додому» з теми основ безпеки дорожнього руху та запобігання травматизму внаслідок дорожньо-транспортних пригод та ряд інших заходів , мета яких є профілактика дорожньо-транспортного травматизму за участю дітей та усвідомлення необхідності вироблення навичок дотримання правил поведінки на дорозі.

Діти усвідомили необхідність бути уважними і дисциплінованими на наших вулицях, дотримуватися правил дорожнього руху. Адже від цього залежить їх життя і здоров'я!

Створюємо безпечний світ власними руками й власними знаннями, дотримуємось правил дорожнього руху!