Безпека дітей - пріоритет сьогодення.

Безпека дітей - пріоритет сьогодення. Одним із головних завдань закладів освіти на сьогоднішній час є охорона життя та здоров’я дітей, організація їхньої безпечної життєдіяльності та навчання її основам. Так, 28 лютого надзвичайники Мукачівського РУ ДСНС у Закарпатській області спільно з спеціалісткою з безпеки освітнього середовища провели корисний безпековий урок серед учнів 7-х класів Мукачівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім. Т. Г. Шевченка. Завдяки навчальним програмам, інтерактивним іграм та практичним відпрацюванням школярів навчали основних правил:

що таке НС, їх класифікація та як поводити себе під час виникнення надзвичайної ситуації;

вибухонебезпечні предмети: як вони виглядають, правила поводження з ними та яких місць потрібно уникати;

порядок дій під час оголошення сигналу «Повітряна тривога»;

як безпечно переходити через дорогу та які речі необхідно мати при собі у темну пору доби. Дане заняття для учнів було цікавим та корисним. З піднесеним настроєм школярі активно відповідали на запитання, вчились діяти правильно у надзвичайних ситуаціях, навіть відчули себе справжніми рятувальниками, попрактикувавшись у здійсненні гасіння імітованої пожежі