"Безпека понад усе"

Щоб вберегти своє життя і життя своїх близьких, ми маємо дотримуватися багатьох правил, у тому числі – пожежної безпеки. Адже ризик виникнення пожежі є однією із найпоширеніших небезпек. Але, на жаль, не всі пам’ятають правила пожежної безпеки, а головне – не завжди дотримуються їх у повсякденному житті.

Надзвичайно важливо навчити школярів уникати небезпечних ситуацій, пов’язаних із використанням відкритого вогню, електроприладів, нагрівальних пристроїв та вибухонебезпечних предметів. Саме тому для учнів 8-х класів Мукачівської ЗОШ І-ІІІ ступенів N2 ім. Т. Г. Шевченка працівниками Мукачівського РУГУДСНС України було проведено лекцію «Протипожежна безпека. Вибухонебезпечні предмети». Учням розповідали про те, які є види вогнегасників, як потрібно діяти під час пожежі, показали на 3D-стендах зразки вибухонебезпечних предметів. Наголосили на алгоритмі дій під час такої знахідки.

Під час заходу учням було цікаво та пізнавально!

undefined