"Безстрашні серця здобувають перемогу"

"Безстрашні серця здобувають перемогу". Таким є слоган документального фільму "Вовк. Страху нема", який переглянули учні Мукачівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім. Т. Г. Шевченка у кінотеатрі "Скала". Фільм про тонкощі роботи воїнів Сил спеціальних операцій ЗСУ.

Від початку до фіналу стрічки глядачі бачили і чули тільки воїнів Сил спеціальних операцій. Фільм побудований таким чином, що воїни розповідають, а потім ще й показують багатокомпонентну операцію «Вовк».

Частиною фільму є присвята вшануванню пам'яті воїнів, які віддали свої життя за Україну.

У стрічці зібрана вся філософія захисника України, воїна ЗСУ про історичну правду предків і сучасників,  про геноцид українського народу з боку Росії.

Переказувати немає сенсу - треба дивитися!

undefined