День пам’яті та примирення

Сьогодні, 8 травня, в Україні вшановують пам’ять жертв Другої світової війни та відзначають День пам’яті та примирення. У цей день вшановують не лише пам’ять бійців, які загинули під час Другої світової війни, а також безневинних її жертв: дітей, цивільних, остарбайтерів. Понад 8 млн. людей загинуло лише в Україні під час війни 1939-1945 років. Це представники не тільки українського, але й інших народів, які жили у цей час в Україні. Символом пам’яті про Другу світову війну та її жертв в Україні та Європі є мак пам’яті.

У Мукачівській ЗОШ І – ІІІ ст.№2 ім.Т.Г.Шевченка  відбулися заходи, присвячені Дню пам'яті та примирення і річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. В цей день в навчальному закладі було проведено тематичні заходи, пов’язані з історичними подіями Другої світової війни: учнівським самоврядуванням була проведена інформаційна радіохвилинка, а класними керівниками – виховні години, педагогом – організатором Черешньє Л.А – захід для учнів 9 класів « Не загасити пам’яті вогонь…»

undefined