"День рятувальника" у таборі "Сузір'я друзів" при Мукачівській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім. Т. Г. Шевченка

"День рятувальника" запам'ятається вихованцям табору "Сузір'я друзів" при Мукачівській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім. Т. Г. Шевченка, як незвичайний день. Адже вони побували в гостях у таборі відпочинку "Казкові пригоди" при Мукачівській СШ №16. Діти взяли участь у цікавому заході, яке було присвячене безпеці життя. Розпочався захід із запальних танців, які підготували один для одного вихованці таборів відпочинку. Пізніше діти із захопленням слухали спеціалістів Мукачівського міського РУ ДСНС, які ознайомили їх із облаштуванням і роботою пожежної машини; вчились в'язати рятувальні вузли, надавати першу домедичну допомогу при переломах кінцівок. Не обійшли увагою і станції "Павутина", "Кінець Олнксандрова" (рятування потопаючого), безпекова естафета та станція "Світлофор", під час якої учасники вчились працювати у команді. По завершенню учасникам команд вручили сертифікати про отримання знань та практичних навичок з безпеки життєдіяльності щодо дій у надзвичайних ситуаціях та надання домедичної допомоги.Група вболівальників отримала невеличкі сюрпризи. День був яскравий та насичений!