"День спорту" у таборі відпочинку "Сузір'я друзів" при Мукачівській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім. Т. Г. Шевченка

У "День спорту" вихованці табору відпочинку "Сузір'я друзів" при Мукачівській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім. Т. Г. Шевченка взяли активну участь у міських спортивних змаганнях, які пройшли на базі СОК ДЮСШ під гаслом "Хто ти, майбутній олімпієць?". Захід відбувся для вихованців таборів відпочинку, які працюють при школах міста Мукачева. Учасники зарядились енергією вже на початку заходу під час ритмічної розминки, після чого розійшлись по різних локаціях. На змаганнях з бігу на 30 м та стрибків у довжину з місця, діти вибороли призові місця, за що отримали почесні грамоти. Активною була і команда футболістів, які вправно водили м'яч по футбольному полю. Заключним етапом в іграх стали веселі, спортивні естафети. Вболівальники нашої команди своїми вигуками тільки підбадьорували учасників. Всі отримали незабутні емоції та були щасливі.