"День відкритих дверей"

21 квітня в Мукачівському професійному аграрному ліцею ім. М. Данканича та ВСП «Мукачівський фаховий коледж НУБіП України» відбувся День відкритих дверей. Для участі в ньому були запрошені здобувачі освіти - випускники 9-11 класів, їх батьки та вчителі закладів освіти м.Мукачева та Мукачівської ОТГ.

Розпочали проведення Дня відкритих дверей адміністрація навчальних закладів. В своїх промовах вони зупинилися на важливості та актуальності робітничих професій сьогодні, підкреслили потужний педагогічний потенціал закладу та закликали старшокласників стати в 2023 році здобувачами освіти саме їхнього навчального закладу. Учні 9-х класів мали змогу детальніше ознайомитися з професія, яким навчать в аграрному ліцею та коледжі, дізналися багато нового та цікавого. Сподіваємось,що школярі зроблять правильний вибір – отримати професію,яка їм дійсно подобається!

undefined