"День відкритих дверей " ВПУ №3

23 березня учні 9-х класів Мукачівської ЗОШ І - ІІІ ст. № 2 ім.Т.Г.Шевченка відвідали Мукачівське ВПУ № 3 з метою допомогти їм прийняти вірне рішення – обрати свою майбутню професію.

В цей день у Мукачівському ВПУ № 3 відбувся «День відкритих дверей». Працівниками закладу та їх студентами, була проведена екскурсія локаціями училища. Школярі мали змогу поспілкуватися з педагогами та однолітками, задати їм запитання про професії, якими вони зацікавилися. Також відвідали і майстерні,  в яких студенти набираються практичного досвіду і мали змогу самим спробувати стати за різні верстати. В ході екскурсії учні дізналися багато нового і отримали позитивні емоції. Дякуємо всім учасникам заходу за можливість нашим учням познайомитися з різними професіями та зробити в майбутньому правильний вибір.