Діти відвідали водоспад Шипіт у селі Пилипець
Плідний та початковий навчальний рік учні 2-А класу Мукачівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 завершили активним відпочинком у горах. Разом із класним керівником Наталією Капац та батьками діти відвідали водоспад Шипіт у селі Пилипець, а також екопарк у селі Келечин.
Під час екскурсії школярі побували в контактному зоопарку, де мали можливість спостерігати за всіма тваринами, грати з ними, ознайомлюватися з цікавою інформацією та навіть годувати їх.
Подорож була не лише захопливою та пізнавальною, а й корисною для здоров’я, адже діти активно проводили час на свіжому повітрі серед чарівної природи Карпат.
Щиро дякуємо батькам за допомогу та підтримку в організації екскурсій!