27 лютого 2023 року на базі Мукачівської загальноосвітньої школи І - ІІІ ст.№ 2 ім. Т.Г. Шевченка проведено міський семінар-практикум для вихователів груп продовженого дня Мукачівської міської територіальної громади з теми: «Долаємо стрес: ігри та вправи, які допоможуть стабілізуватися школярам під час повітряної тривоги».

Перед початком семінару Мар'яна Рубець, директор Центру професійного розвитку педагогічних працівників, ознайомила присутніх з планом роботи, Катерина Мигович, в. о.директора школи презентувала школу та побажала плідної праці учасникам семінару.

Долати стрес під час війни непросто як дітям, так і дорослим. Як бути уважними до потреб дитини, розпізнати небезпечні прояви стресу та вміти зацікавити школярів під час повітряної тривоги? Відповіді на ці актуальні запитання дали вихователі школи. Під час релаксаційного практикуму учасники оволоділи цікавими та дієвими вправами для подолання стресу: "Створення сюжетної картини", "Ниткотерапія", "Ниткографія", "Дихальна гімнастика", які сприяли емоційному розвантаженню та відновленню психологічних ресурсів кожного учасника