Екскурсія до кімнати - музею Т.Г.Шевченка

Днями лідерами учнівського самоврядування Мукачівської ЗОШ І-ІІІ ступенів N2 ім. Т. Г. Шевченка була проведена екскурсія для учнів 1 - х класів до кімнати-музею Т. Г. Шевченка, яка знаходиться у школі.

Учні 11 класу розповіли, що оформлення музейної експозиції проведено у хронологічному порядку з визначенням основних тематичних розділів, які відповідають основним періодам життя і творчості Т.Г.Шевченка.

Стаціонарна експозиція музею постійно оновлюється й доповнюється силами педагогів та учнів школи. Радою музею оформляються тематичні виставки.

Під час екскурсії старшокласники розповідали про цікаві факти із життя поета, його творчість, ознайомили з експонатами музею та їх історією.

Наприкінці заходу першокласникам було вручено почесне посвідчення учня - шевченківця.