Екскурсія учнів 6-А класу  до водопаду Скакало та вулканічних утворень

Екскурсія учнів 6-А класу до водопаду Скакало та вулканічних утворень "Закарпатський Стоунхендж".

Закінчення навчального року - це не тільки радість, а й можливість побачити щось нове та насолодитися спілкуванням з однокласниками поза межами школи. Цією нагодою скористалися учні 6-А класу Мукачівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім. Т. Г. Шевченка, які разом з класним керівником Вітою Лашкай відмітили свято Останнього дзвоника під час лісової прогулянки до водопаду Скакало та вулканічних утворень "Закарпатський Стоунхендж". Знання, які діти отримали від Макса Адаменка за програмою "Лісова школа", стануть у пригоді в будь-якому віці. Завершальним етапом екскурсії був мініпікнік: смачні ковбаски-гриль та маршемеллоу, які діти самі й допомагали готувати. Відпочинок вдався на славу! Попереду канікули! Нехай і вони будуть настільки плідними та емоційними, як останній день навчання!