«ФІШБОУН» у початковій школі.

«Фішбоун» є одним з ефективних і цікавих для здобувачів освіти НУШ прийомів критичного мислення, який використовується  вчителем Наталією Іванчо під час роботи з  учнями 3-В класу Мукачівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 ім. Т.Г.Шевченка . Дослівно він перекладається, з англійської мови, як «риб'яча кістка». Суть даного прийому – це встановлення причинно-наслідкових зв'язків та залежностей між різноманітними фактами та розвиток в учнів розумових операцій: умінь аналізу, синтезу, порівняння, узагальнення, систематизації, класифікації. Сьогодні цей прийом був доцільним на уроці математики, під час складання таблиці множення числа 5 та закріпленні вивчених таблиць.

Метод «Фішбоун» став стратегією цілого уроку, на якому учні мали змогу переконатися про зв'язок дії додавання та множення. Працюючи в групах та індивідуально, закріпили знання з вивчених таблиць, вміння використовувати їх під час розв'язання виразів і задач.