Години активного обговорення про шкідливі звички та інтернет залежність

Життя - це рух. Якщо ми рухаємося разом з ним уперед, то ми розвиваємося. Але в цьому світі є безліч пасток, що віднімають у людини свободу, здоров'я, радість від власного існування, які штовхають її у безодню. І це шкідливі звички, які, на жаль, найбільшого поширення набули в молодіжному середовищі. Тому соціальним педагогом Мукачівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім. Т. Г. Шевченка Юлією Клим проведено із учнями школи години активного обговорення про шкідливі звички та інтернет залежність. Метою заходів серед учнів 8-9 класів було: проінформувати їх про негативний вплив наркотиків, алкоголю та сигарет на організм та розумову діяльність людини, спричинений вживанням токсичних речовин; довести, що будь-яка психоактивна речовина – це отрута; виховувати прагнення не шкодити своєму здоров’ю; окреслити мотивацію здорового способу життя. Учні 2-х класів навчились розвивати навички безпечної роботи за комп’ютером, ознайомились з рекомендаціями правильного користування різними ґаджетами, інтернетом та мобільним зв’язком. На завершення заняття школярі малювали свій чарівний світ без шкідливих звичок та зробили висновок, що потрібно виховувати ціннісне ставлення до власного здоров’я.