Години активного обговорення про шкідливі звички та Інтернет - залежність

Протягом тижня соціальним педагогом Клим Ю.І. проведено із учнями 5,7,8 класів години активного обговорення про шкідливі звички та Інтернет - залежність, метою яких є: проінформувати учнів про негативний вплив наркотиків, алкоголю та сигарет на організм та розумову діяльність людини, спричинений вживанням токсичних речовин; довести, що будь-яка психоактивна речовина – це отрута; виховувати прагнення не шкодити своєму здоров’ю; окреслити мотивацію здорового способу життя; формувати вміння категорично відмовлятися від вживання наркотиків, алкоголю та тютюну; розвивати вміння аналізувати отриману інформацію та робити відповідні висновки; сприяти впевненості в тому, що життєвий вибір залежить від людини. Крім того більш детально зупинились на обговорені не менш важливої теми як: інтернет залежність , розповіла про наслідки та проблеми,які можуть виникнути, та виховувати бережливе ставлення до свого здоров’я.