Гра

Гра "Граїмо" за сприянням ГО "Культ Фуд" Євгена Клопотенка та дитячого фонду ООН в Україні (Юнісеф).

03 квітня учні Мукачівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім. Т. Г. Шевченка взяли активну участь у грі "Граїмо", яка проводилась за сприянням ГО "Культ Фуд" Євгена Клопотенка та дитячого фонду ООН в Україні (Юнісеф). Мета заходу - в ігровому форматі навчити підлітків основам здорового харчування.

У ході гри учасникам було запропоновано пограти у вісім фанових ігор, які спрямовані на популяризацію здорового харчування. Дізнатися, з яких продуктів та інгредієнтів складаються корисні страви й за яким принципом їх потрібно обирати. А також, опанувати правила формування денного раціону.

Гра подарувала учням незабутні враження та багато корисної інформації, яка сприятиме нормальному розвитку та зміцненню їхнього здоров'я!