16 серпня учні 6-х класів Мукачівської ЗОШ І-ІІІ ст. N2 ім. Т.Г. Шевченка взяли участь в кулінарному проєкті «Граїмо» від ГО «Культ Фуд» Євгена Клопотенка та дитячого фонду ООН в Україні (Юнісеф).

Мета проєкту - в ігровому форматі навчити підлітків основам здорового харчування.

Під час заходу учасники пограли у вісім фанових ігор, які спрямовані на популяризацію здорового харчування. Дізналися, з яких продуктів та інгредієнтів складаються корисні страви й за яким принципом їх потрібно обирати. Також опанували правила формування здорового раціону.

З дітьми поспілкувався нутриціолог, який розповів про користь вживання білків, жирів та вуглеводів та про рівень цукру в напоях, які ми споживаємо щоденно.

У підсумку учні дізнались багато нової корисної інформації, яку хочуть внести в свій щоденний раціон та цим самим подбати про своє здоров‘я.