Грошова винагорода спортсменам за значні досягнення, серед них учень 6-Б класу Мукачівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім. Т. Г. Шевченка Кенез Олександр.

З метою підтримки спортсменів Мукачівської громади прийнято рішення виконавчого комітету Мукачівської міської ради про грошову винагороду спортсменам за значні досягнення.

Радіємо, що серед таких спортсменів є учень 6-Б класу Мукачівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім. Т. Г. Шевченка Кенез Олександр.

Олександр є переможцем офіційних чемпіонатів України з кіокушин карате і за свої перемоги отримає виплату в розмірі 20 тисяч гривень.