Картки Домана – це картки, за допомогою яких ефективно розвиваємо пасивний та активний словник.

Картки Домана, де зображені певні предмети або об'єкти.

Саме за допомогою них сьогодні учні 2 - А класу Мукачівської ЗОШ І-ІІІ ст. 2 ім. Т. Г. Шевченка провели змагання та показали командну роботу на уроці читання за темою: "Перевіряю свої досягнення".

Картки Домана названі на честь їхнього автора. Гленн Доман заснував методику та провів низку досліджень, які довели її ефективність. Картки Домана схожі на прості барвисті картинки з певною інформацією та завданням про даний предмет. І завдяки їм учитель знайомить дитину з навколишнім світом, учні тренують пам'ять, мислення та логіку.

Учні насичено складали розповіді за малюнками, знаходили спільні та відмінні ознаки у своїй команді, зачитували цікаві факти про предмет, який був зображений на їхній картці.

Урок був емоційно-яскравий, де учні дізналися багато нового.