Колектив Мукачівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім. Т. Г. Шевченка активно продовжує виготовляти необхідні речі, які є дуже важливими для наших бійців на фронті

Маскувальні сітки та окопні свічки давно перевірені українськими захисниками на фронті. Маскувальними сітками воїни ЗСУ "ховають" від ока противника техніку, бліндажі та окопи; часто сітки рятують не одного бійця за мир в Україні. А саморобна свічка може освітити та обігріти невелике приміщення у надзвичайних умовах до восьми годин. Тому колектив Мукачівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім. Т. Г. Шевченка активно продовжує виготовляти необхідні речі, які є дуже важливими для наших бійців на фронті. Так, останні виготовлені сітки та свічки передано військовим 27-го прикордонного загону імені Героїв Карпатської Січі, які відправлять нашим захисникам на передову.