«Кольоровий  понеділок»

«Кольоровий понеділок»

Соціально-психологічна служба школи , а саме Муравйова М.П. практичний психолог та Клим Ю.І. соціальний педагог  у рамках тижня психології влаштували акцію «Психологія в нашому житті» під час якої у навчальному закладі пройшов «Кольоровий  понеділок» де кожний клас   мав певний колір. До акції долучилися не лише учні й вчителі. На уроках вони дізнались багато нового про кольори, що їх оточують, а найголовніше зрозуміли, що кожен особливий та індивідуальний по своєму.  Такий формат знайомства з кольорами цікавий для учнів, дає можливість прояву індивідуальності і робить шкільне життя різноманітнішими. Учні намагаються виявляти в собі риси характеру про які розповідає той чи інший колір. Вчаться працювати разом, товаришувати, та поважати інших. Кольори змінюють наш настрій і внутрішній стан, заспокоюють і змушують діяти, допомагають зосередитися. Колір впливає на підсвідомість не менш сильно, ніж вчасно сказане слово.

undefined