Команда учнів Мукачівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім. Т. Г. Шевченка взяли активну участь у міських змаганнях юних рятувальників-пожежників.

Учасники змагались на етапах: в'язання рятувальних вузлів, одягання бойового одягу, біг-естафета з перешкодами, "влучний ствольщик", "світлофор", закидання рятувальної мотузки для порятунку людини на воді, транспортування потерпілого, проходження "павутини" та тестування на знання правил безпеки.

У ході змагань команда учнів не тільки удосконалила основи знань, вмінь і навичок, що можуть допомогти людині уникнути у повсякденному житті лиха, яке несе у собі пожежа чи будь-яка інша надзвичайна подія, але і здобула непогані результати.