Конкурс - читців декламаторів

Конкурс - читців декламаторів " Тарасове слово у наших серцях"

Під такою назвою у Мукачівській ЗОШ І-ІІІ ст. №2 ім. Т. Г. Шевченка в рамках Шевченківської декади 8 та 9 березня було проведено шкільний огляд-конкурс читців-декламаторів. Конкурс організовано  з метою розвитку дитячої та юнацької майстерності, популяризації творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка, духовного виховання дітей та молоді.

Юні декламатори продемонстрували справжню майстерність, артистичність і незвичайне відчуття поетичного Кобзаревого слова.

Компетентне журі у складі Валентини ГАФИНЕЦЬ, Алли ЛЕНДЄЛ, Марії ГЕГЕДЮШ, Людмили ЧЕРЕШНЬЄ та Мирослави ВАЧИЛІ визнало кращими з кращих таких конкурсантів серед 1-4 класів:

І місце   –  Бідзіля Ксенія (2-В кл.)

ІІ місце  –  Босак Артем  (1-В кл.) та Мазур Злата (3-В кл.)

ІІІ місце –  Микуланинець Емілія (2-Б кл.) та Когуч Дарина (4-Б кл.).

Найкращими декламаторами серед 5-8 кл. стали:

І місце   –  Шевельова Злата  (6-В кл.)

ІІ місце  –  Король Дар’я (8-В кл.) та Халявка Оксана  (6- А кл.)

ІІІ місце –  Кіщук Маріанна(8-Б кл.), Басов  Данило (7-В кл.) ,    Кузьма Руслана (6-Б кл.), Кепіч Катерина (5- А кл.)

Серед 9-11 класів справжнє мистецтво декламування продемонстрували: Клим Анастасія (11 кл.) , яка й посіла І місце. Шебела Олександр (11 кл.) та Вачиля Мирослава розділили почесне ІІ місце. Гриценко Ангеліна(9-Б кл.)  та Пуга Юлія (9-А кл.) посіли  ІІІ місце.

Також слід відзначити  таких учнів, як: Плав’яник Сергій (5-Б кл. ),  Микуланинець Мілан (5-Б кл.), Маляр Анна (7-А кл. )та Кампова Софія (8-А кл.). Вони стали переможцями у номінації «Оригінальність виконання».

А найкращий результат, найвищий рівень декламування  продемонструвала Олексин Владислава (11 кл.), якій журі одноголосно віддало Гран-прі! Вітаємо вас, найкращі декламатори школи!

,