Конкурс творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу»

Днями учні Мукачівської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 2 ім.Т.Г. Шевченка взяли участь у  І етапі Всеукраїнського конкурсу творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу» - до Дня захисника України, з метою виховання патріотів, громадян правової,демократичної держави.

В школі проведений початковий етап конкурсу, в ході якого було відібрано найкращі роботи та надіслано їх на міський конкурс.  В результаті міського етапу наші школярі стали переможцями у таких номінаціях:

У розділі «поезія» (вірші):

-          молодша вікова категорія Балог Софія ,учениця 3 класу – І місце

-          старша вікова категорія Крицька Крістіна ,учениця 11 класу – ІІ місце;

У розділі «образотворче мистецтво» (малюнок):

-          молодша вікова категорія Мішко Олександра ,учениця 3 класу – ІІ місце, Мільчевич Даніелла,учениця 2 класу – ІІІ місце

Вітаємо наших переможців !