"Козацькі розваги"

04.05.2023 року в рамках Декади військово-патріотичної роботи «Вічна слава, герої! Ми низько вклоняємося Вам!» та «Козацької слави» учні 5-их класів Мукачівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 ім. Т.Г. Шевченка взяли участь у грі «Козацькі розваги».

Змагалися 3 рої: «Молоді карпатські козаки» (5-А), «Завзяті козаки» (5-Б), «Січовики» (5-В). Кожен рій представив свою команду та виголосив її гасло. Після закінчення урочистої частини почалися безпосередньо змагання. «Потяг», «Повзунець», «Сильна рука» сприяли виробленню в учнів командного духу та взаємовиручки. Змагання для дівчат – «Сірникове» (необхідно було викласти із сірників слово «козак») - стало свідченням того, наскільки можуть бути спритні та винахідливі справжні козачки. Інтелектуальний конкурс «Козацька кмітливість» був справжнім випробуванням для учасників, адже треба було показати глибокі знання з історії українського козацтва. Ройові також змагалися між собою. Їхнє завдання - записати імена відомих гетьманів України. Козаки та козачки з усіма завданнями впоралися на відмінно!

За підрахунками членів журі перше місце посів рій «Молоді карпатські козаки» (5-А), друге- «Завзяті козаки» (5-Б), третє - «Січовики» (5-В).

Завдяки грі «Козацькі розваги» п’ятикласники усвідомили, що вони – гідні нащадки славного козацького роду, частина великого українського народу!