«Козацькі забави» між учнями 5-х класів Мукачівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім. Т. Г. Шевченка

З метою розширення знань учнів про запорізьких козаків, їх традиції, побут; спонукання до наслідування їх кращих рис характеру: добродушності, безкорисливості, товариськості; розвитку фізичних якостей дітей, спритності, кмітливості, між учнями 5-х класів Мукачівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім. Т. Г. Шевченка були проведені «Козацькі забави». Змагалися три команди «Хоробрі серця», «Вогонь дружби» та «Національні бійці». Під час цікавих та різноманітних випробувань юні козачата продемонстрували командний дух, наполегливість, рішучість, відвагу, силу, вміння боротися і перемагати.