"Козацькі забави" серед учнів 6-х класів

14 травня на спортмайданчику Мукачівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 ім. Т. Г. Шевченка серед 6-х класів відбулися  "Козацькі забави", метою яких є  розширення кругозору  юних шевченківців  про козацтво, його історію, популяризація  фізичної культури та спорту, сприяння  національно-патріотичному вихованню, а також вихованню   дружби, колективізму, взаємовиручки.

Подолавши такі зупинки, як: "Історична", "Козацька грамота", "Козацька кухня", "Козацькі побрехеньки", "Спритний козак" та "Музична" - кожен з учасників мав можливість не тільки продемонструвати свою кмітливість, уважність, спритність, знання історії козацтва, а й  осмислити себе як частину великого незламного українського народу із славною історією.