Кросворд - найпоширеніша інтелектуальна гра у світі, яка цікава не тільки дорослим, але й дітям.

Дитячі кросворди - це ігри-завдання, в яких необхідно відповідати на питання та вписувати букви у спеціальні клітинки, щоб скласти відповідь. Наполегливо розгадували кросворди учні 2-го  класу Мукачівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 ім. Т.Г. Шевченка з предмету ЯДС за темою "Харчування і здоров'я". Розгадування кросвордів сприяє розвитку логічного мислення, уваги та спостережливості, вихованню зацікавленості в пізнанні нового та впевненості у собі та своїх можливостях, що є важливою запорукою всебічного розвитку дитини. Відгадуємо загадки, "вписуємо" слова по горизонталі - і отримуємо (по вертикалі) слово, яке з нетерпінням чекають діти.