Літературна вікторина «Стежками творчості  Тараса Шевченка»

Літературна вікторина «Стежками творчості Тараса Шевченка»

Тарас Шевченко – видатний український поет, прозаїк, драматург, художник. У перші весняні дні доброю традицією стало вшанування пам’яті Великого Кобзаря у Мукачівській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім. Т.Г.Шевченка.

У рамках Шевченківської декади, присвяченої 209 річниці з дня народження Т. Г.Шевченка, 8 березня  2023 р. у школі було проведено літературну вікторину  «Стежками творчості  Тараса Шевченка»  для учнів 7-х класів.

Проведення такого заходу сприяє збагаченню знань учнів про життя і творчість Великого Кобзаря, вихованню національної свідомості, розвиває навики самостійної, командної та творчої роботи, стимулює творчі здібності.

Із великим задоволенням учасники квесту, а саме команди: «Внуки Тараса» (7-А клас),  «Діти України» ( 7-Б клас),  «Чорнобривці» (7-В клас) подорожували творами Великого Кобзаря, долаючи «перешкоди», тобто виконуючи цікаві завдання на різних станціях: «Біографія Шевченка», «Реставратор», «Загадкова карточка», «Художня», «Кмітливі», «Шевченкова поезія», «Шевченкові заповіти», «Декламатор».

Кінцевою станцією був скарб, який знайшли  команди. Це – знання про Тараса Шевченка, його прекрасні вірші, які навчають любити Україну, рідну землю, рідний край, народ,  мову.

Перше місце  у літературному квесті здобула команда «Внуки Тараса» (7-А клас), друге – «Чорнобривці» (7-В клас), третє- «Діти України» (7-Б клас).