Математика - це круто та захоплююче!

Учні 4-В класу Мукачівської ЗОШ І-ІІІ ст. No2 ім. Т. Г. Шевченка відчули, що урок насправді є цікавим та захоплюючим. Вдосконалюючи навички письмового множення, ділення на одноцифрове число, вміння розв'язувати задачі, створили захопливу й динамічну атмосферу, в якій вивчати математику - пізнавально і весело. Поєднання на уроках в початкових класах традиційних форм навчання та хмарних технологій, зокрема сервісу Wordwall, урізноманітнює навчальний процес, спонукає залюбки виконувати роботу. Створивши власноруч спінери та використавши їх для певних завдань, учні зрозуміли, що математика – це цікаво, пізнавально, зрозуміло. А для вчителя важливо, щоб почуте на уроці відгукнулося в серці кожної дитини. Бо коли цікаво – ти гориш і світишся, атмосфера навколо така ж.