Методичне об'єднання асистентів вчителів

У Мукачівській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім. Т. Г. Шевченка відбулося засідання МО асистентів вчителів,  спікерами якого були Карпович Т.Ю., Марусева Л.І., Грубінка Т.Ю., Сова Н.С. та Медвідь А.В.

Зібрала всіх за круглим столом тема «Актуальні питання організації роботи асистента вчителя», з метою організувати навчально-виховний процес, який би задовольняв освітні потреби всіх учнів та сприяв створенню позитивного клімату в шкільному середовищі.

Учасники заходу ознайомились з теоретичними аспектами теми засідання, а саме: з обов’язками асистента вчителя; його роллю в команді психолого-педагогічного супроводу і роботою з батьками учнів з ООП. Безпосередньо взяли участь в практичній діяльності: виконували ігри за методикою Монтессорі та вправи для подолання фонематичної дислексії.

Атмосфера заходу була емоційна, цікава та позитивно налаштована.