Методичний тиждень вчителів початкових класів

З метою поглиблення фахової майстерності та обміну досвідом роботи з 24 по 28 квітня 2023 року в Мукачівській ЗОШ І-ІІІ ступенів N2 ім. Т. Г. Шевченка проходив методичний тиждень вчителів початкових класів, протягом якого педагоги ділилися своїми здобутками, "родзинкками" досвіду.

У рамках тижня, 27 квітня, відбулося засідання МО на тему "Формувальне оцінювання. Інтерактивні вправи для вчителя".      Голова методичного обєднання Шкоба Ліана Андріївна ознайомила присутніх з певними інноваціями, розповіла про ефективні інструменти, техніки формувального оцінювання, які забезпечують цілеспрямований, неперервний процес спостереження за навчанням учнів.

Вчителі Юско Галина Василівна та Джугля Василина Василівна провели майстер-клас, на якому педагоги опановували сучасні онлайнові сервіси: Wordwall, LiveWorksheets, LearningApps, Canva, які дозволяють удосконалювати робочі матеріали, перетворюючи звичайні сторінки в інтерактивний матеріал для самоперевірки, дають змогу з легкістю створювати цікаві завдання для дітей.

Вчителі початкових класів підводячи підсумки, зробили висновок, що використання онлайнових сервісів, правильна організація оцінювання учнів на уроці, забезпечує ефективність управління навчальним процесом, перетворює навчання та оцінювання на цікаву гру.