"Мистецький світ великого Кобзаря: полотна Шевченка".

07.03 для учнів 7-их класів Мукачівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім.Т.Г. Шевченка було проведено захід "Мистецький світ великого Кобзаря: полотна Шевченка". У ході заходу вчитель мистецтва Магдалина Райчинець ознайомила школярів з художнім світом Шевченка, який відображає глибоку пов'язаність з українською культурою та історією. Його полотна часто відображають теми та образи, які він також розробляв у своїй поезії. Його графічні роботи, особливо серія офортів "Живописна Україна", зображують сцени життя українського народу та його історичного минулого, демонструючи Шевченкові майстерність у використанні світлотіні та прозорості тонів. Окрім цього, великий внесок вкладено у музичне мистецтво. Його творчість надихнула багатьох композиторів, і його власне життя часто відображається у музичних творах. Шевченко вважається ключовою фігурою в розвитку української культури, і його внесок у музику є одним з аспектів його багатогранної спадщини. Його твори продовжують і досі надихати нові покоління художників, поетів та музикантів.