Мозок легко сприймає інформацію, коли вона записана на

Мозок легко сприймає інформацію, коли вона записана на "мові мозку".

Для успішного формування природознавчої компетентності учнів, вчителем, Наталією Іванчо, на уроці «Я досліджую світ» у 3-В класі Мукачівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім. Т. Г. Шевченка було використано ментальну карту, як технологію візуалізації навчального матеріалу вивченого на попередніх уроках, а саме: «Вода», «Повітря», «Грунт».

Ментальна карта – це унікальний і простий метод запам'ятовування інформації, що допомагає учням структурувати і правильно формулювати свої думки.

Складаючи карти пам'яті, здобувачі освіти створили цілісний образ інформації – ключових слів, понять, термінів і взаємозв'язків між ними. А «Дослідницька лабораторія», де учні мали змогу самостійно провести досліди, дала можливість побачити різноманітні процеси, властивості природних об'єктів та зрозуміти сутність природних явищ.