Мудрі люди кажуть: «У світі доти існуватиме любов, доки люди писатимуть писанки».

Так, 19 березня в Мукачівській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім. Т. Г. Шевченка відбувся шкільний етап міського конкурсу з писанкарства "Великодні писанки" на тему "З вірою у Перемогу!".

Учні підготували велике розмаїття писанок в різних техніках: великодні писанки, дряпанки, крапанки, мальованки, крашанки, а також великодні композиції з витинанок, робіт з бісеру, які створюють неперевершений настрій світлого Христового Воскресіння.

Виставка вражала своєю неповторністю, колоритністю та якісним рівнем виконання представлених робіт.