Мукачівська школа отримала нові меблі від місцевої компанії

У рамках благодійної допомоги компанія Flex - Ukraine передала Мукачівській ЗОШ №2 ім. Т.Шевченка нові та сучасні меблі: 2 комп'ютерні столи, 4 книжкові шафи, 10 вчительських столів, 2 столи для нарад,15 стільців та 2 тумби.Директор школи Катерина Мигович висловила щиру вдячність представникам компанії Флекс за надану допомогу. За її словами, нове обладнання сприятиме створенню комфортного та ефективного освітнього середовища для учнів та вчителів.На зустрічі з нагоди передачі меблів були присутні представники компанії Flex - Ukraine, а також начальник управління освіти, культури, молоді та спорту Михайло Лабош. Він також подякував компанії за активну підтримку освітніх закладів Мукачівської громади. Михайло Михайлович зазначив, що такі ініціативи є важливими для розвитку освіти в громаді та допомагають школам створювати кращі умови для навчання.Компанія Flex - Ukraine вже не перший рік активно співпрацює з управлінням освіти, культури, молоді та спорту Мукачівської громади, надаючи різноманітну допомогу школам. Така співпраця є яскравим прикладом соціальної відповідальності бізнесу та його внеску у розвиток місцевої громади.