Нагородження переможців та призерів ІІ етапу Всуекраїнських учнівських предметних олімпіад та конкурсів.

2 червня 2023 року у Мукачівській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, відбулося нагородження переможців та призерів ІІ етапу Всуекраїнських учнівських предметних олімпіад та конкурсів.

Предметні олімпіади, що їх проводить для школярів , стали вже традиційними і мають на меті підтримати інтерес учнів донавчання, мотивувати їх до вивчення наук. Цього року 19 учнів нашої школи стали призерами ІІ етапу Всуекраїнських учнівських предметних олімпіад, ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Всі ці учні були відзначені грошовими преміями на загальну суму 16 000 грн. Кошти передбачені Програмою розвитку освіти Мукачівської територіальної громади на 2023-2025 роки.