У рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» головний спеціаліст служби у справах дітей Мукачівської міської ради Орос Любов Павлівна провела для учнів 5-6 класів пізнавальну бесіду на тему « Права дитини». В ході бесіди школярам розповіли про їх права та обов‘язки. Мета лекції-ознайомити учнів з основними положеннями Конвенції ООН про права дитини,причини її прийняття та роль і значення в захисті їхніх прав.

Школярі дізнались, що кожному гарантується право знати свої права та обов’язки. Це дає змогу запобігти посяганню на них. Достатньо, щоб дитина знала, що всі рівні перед законом та суспільством, а тому будь-які прояви насильства чи грубості до неї не повинні бути приховані, незалежно від кого вони надходять: чи від батьків, чи вчителів, чи навіть однокласників.