Кожен з нас в цей нелегкий час думає чим долучитися до прискорення Перемоги і миру. Тому днями в Мукачівській ЗОШ №2 ім.Т.Г.Шевченка був проведений майстер -клас по виготовленню свічок тривалого горіння (окопних свічок). Його провели Наталія Зубака та Ангела Ергарт для учнів старших класів. Окопні свічки – актуальна потреба. Вони допомагають нашим захисникам та захисницям зігрітися у зимовий час, освітити укриття і навіть приготувати їжу. У першу чергу – це підігрів води та підігрівання їжі в тих умовах, де не можна розвести багаття, де немає плити, бо багато військових перебувають на передовій. Також окопні свічки використовують для освітлення та сушіння одягу в окопах. Така свічка не боїться вологи і може горіти 7–8 годин і повністю екологічна. Школярі із задоволенням долучилися до роботи, адже знали що роблять вони це для наших захисників!