Сучасне життя неможливе без використання паперової продукції. На роботі чи в побуті, люди постійно стикаються з папером та використовують його у великій кількості.

А здавши папір на переробку, це крок до збереження лісу – зелених легень нашої планети. Тому у Мукачівській ЗОШ N2 ім. Т.Г.Шевченка пройшла традиційна екологічна акція « Здай макулатуру- збережи ліс!»

Загалом, зусиллями усієї школи було зібрано 1520 кг . Участь приймали як учні, педагоги так і батьки.І це неабиякий внесок у зелену скарбничку людства, що вказує на небайдужість до нашого майбутнього.

Всі кошти за здану макулатуру будуть спрямовані на придбання парафіну для виготовлення окопних свічок, які будуть відправлені батькам наших учнів, що знаходяться у зоні бойових дій.