Кожного року 1 грудня в усьому світі відзначають Всесвітній день боротьби зі СНІДом. З метою привернення уваги учнівського та педагогічного колективу до вирішення проблем епідемії, профілактики у молодіжному середовищі негативних явищ, зокрема, ВІЛ/СНІДу, толерантного ставлення до хворих на ВІЛ/СНІД, в Мукачівській ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 ім. Т.Г. Шевченка, лідерами учнівського самоврядування було організовано інформаційну радіо-хвилину до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом. Старшокласники розповідали про факти, які молодь має знати про ВІЛ/СНІД,основні шляхи його поширення, та про символ цього дня – червону стрічку.

Кожен учень старшої школи мав змогу прикріпити червону стрічку , долучившись до акції «Червону стрічку носять небайдужі», як символ боротьби зі СНІДом, і висловити свою надію на майбутнє без СНІД.