Напередодні свята ми всі прагнемо яскравих емоцій та гарного настрою. Тож учні Мукачівської ЗОШ І-ІІІ ступенів N2 ім. Т. Г. Шевченка, перед походом в кіно, мали змогу отримати їх, відвідавши арт-зону «Писанкове Мукачево» у центрі міста. Чарівні писанки своєю оригінальністю зачарували всі класні колективи - як молодших школярів, так і старшокласників. Крім того, учні 2-В класу вирішили відвідати і Великодню виставку у Мукачівському центрі дитячої та юнацької творчості. Діти мали змогу помилуватися чудовими витворами школярів, що вражають яскравістю та талановитим виконанням, а також ознайомитись з процесом їх створення. Світлі Великодні композиції подарували нам емоції добра, радості, надії та святковий весняний настрій у рідному місті МУКАЧЕВО!

undefined