У четвер, 20 квітня 2023 року, учні 5-В та 6-Б класу Мукачівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 ім.Т.Г.Шевченка  відвідали Державну пожежно-рятувальну частину №9. Старший рятувальник пан Руслан ознайомив учнів з технікою та устаткуванням пожежної машини. З розповіді пожежника школярі довідались, як оперативно-рятувальні загони реагують на сигнал тривоги, як від їх злагоджених дій залежить життя людей та збереження їхнього майна. Учні фотографувались поруч з технікою та мали змогу роздивитись костюм, в якому працюють пожежні, одягнути захисний шолом. Після  отриманої цікавої пізнавальної інформації, учні задавали питання та отримували обгрунтовані відповіді.

Ця екскурсія надовго запам’ятається   всім учням – відвідувачам 5-В та 6- Б класу. Школярі глибше усвідомлять важливість професії пожежника – рятувальника.

Дякуємо співробітникам пожежної частини – пану Руслану та пану Владиславу за захоплюючу та пізнавальну екскурсію.