200 років – саме стільки триває повний цикл розкладання пластику. Кришечки для ПЕТ-пляшок вкрай цінна вторсирована. Внаслідок переробки отримують пластикові гранули, які йдуть на виготовлення меблів, канцтоварів, одноразового посуду та тари.Рециклінг пластикових кришечок – справа корисна не лише для навколишнього середовища, але й дозволяє заощаджувати природні ресурси, які йдуть на виготовлення первинної пластикової сировини, а також значно знизити її собівартість. Учні школи беруть активну участь по збору пластикових кришечок.Спільними зусиллями школярів, вчителів та батьків вже зібрано ~116 кг. пластикових корків, які днями здали на переробку. Вилучині кошти традиційно передадуть на благодійність.